קצת עלינו

בידור במספרים

"רוני אטיאס יזמות ותוכן" היא חברה המעניקה את שירותי הבידור וההפקות לרשת מלונות פתאל, רשת המלונות הגדולה בישראל. החברה הוקמה בשנת 1999 וכיום מונה קרוב ל-250 אנשי צוות בידור והפקה: שחקנים, זמרים, רקדנים, תקליטנים, מדריכות ילדים, מנהלי צוות בידור ועוד. אנשי הבידור הם חיילים משוחררים ואנשים שרוצים לעשות את הצעד הראשון שלהם בעולם הבמה. בכל שנה מעלים צוותי הבידור כ- 7 מופעים, כאשר החברה כבר הספיקה לרשום לעצמה מעל 100 הפקות בידור ומחזות זמר מרהיבים לילדים ולמבוגרים. את הפקות הבידור המקוריות יצרו במיוחד, על פי בקשת החברה, אמנים ויוצרים מן השורה הראשונה בארץ: כותבים, במאים, כוריאוגרפים, מלחינים, מעצבי תלבושות ואנשי מקצוע נוספים מהתעשייה. העבודה בצוותי הבידור של החברה נחשבת כעבודה מועדפת לחיילים משוחררים ונעשית במגוון מלונות ברחבי הארץ, באילת, ים המלח ובטבריה.

 

בין הכוכבים שגדלו אצלנו: המוזיקאים – שירי מימון ופאר טסי, השחקנים – עופר חיון ועדי חבשוש, שדרן הרדיו – מושיקו שטרן, המעבד והמפיק המוזיקלי למחזות זמר – אסי טל ועוד רבים וטובים.

 

מי שהקים את החברה ועומד בראשה גם כיום הוא רוני אטיאס. את הקריירה הניהולית והאמנותית שלו התחיל רוני כמנהל בידור באילת ומאז עבר כברת דרך בתחום. רוני ממשיך להוביל את החברה ובמקביל מנהל את הפקות היוקרה של רשת פתאל הכוללות את "פתאל רוק פסטיבל" – סוף שבוע של מוזיקת רוק במלונות פתאל באילת, פסטיבל "ילדים נופשים עם כוכבים" – חופשות משפחתיות במבחר מלונות פתאל, עם מגוון הפעלות והופעות של כוכבי הילדים, השקות בתי מלון בארץ ובחו"ל, אירועי יוקרה עבור בכירי המשק הישראלי, "אמני קיץ" – הופעות לילדים ולנוער במלונות פתאל ועוד מגוון מופעים גדולים ומרשימים במיוחד.