שמעו סיפור

סיפורי במה ממקור הראשון

מנהל - קידס קלאב | דניאל זלטין

"הגעתי לחברה במרץ 2017. לעולם לא חשבתי שאהיה בעולם הבידור, כי לא נחשפתי לזה מימי.כשהשתחררתי מהצבא, חשבתי על עבודה מועדפת. בשירות הצבאי הייתי חובש, ולכן הייתי אמור להתחיל עבודה באילת בתור קב"ט. ממש בזמן התהליך, חבריי אמרו לי שאני צריך לעבוד בבידור כי יש לי את זה, אך לא האמנתי. הייתי מאוד מופנם, שקט, ביישן ובלי בטחון עצמי גבוה.  למרות זאת, החלטתי לבדוק את האפשרות, ולאחר בירור מעמיק, הבנתי כי יש תפקיד בבידור שנקרא – מדריך ילדים. זה ישר דיבר אליי, כי אני מאוד אוהב ילדים ויש לי גישה אליהם. לאחר ראיונות ובירורים, הגעתי לאילת בלי ידע או ניסיון, ועם המון שאלות ופחדים, אך עם רצון ללמוד ולהיפתח לעולם שלא הכרתי בעברי. המלון שלי היה U סאנרייז קלאב, מלון מטורף עם כמויות גדולות של ילדים , ואיתם כמויות של פעילויות שלא דמיינתי לעצמי שקיימות. הגעתי בתקופה של כל החגים, וזאת הייתה גם זריקה למים העמוקים, וגם מקפצה ללמידה, כי כל היום עסקתי בפעילויות. למדתי להנחות הפעלות, להיפתח יותר, להשתחרר על הבמה ולצבור כמה שיותר ניסיון. הייתי בסאנרייז 8 חודשים מדהימים שבהם למדתי על עצמי כל כך הרבה דברים חדשים, שבחיים לא דמיינתי לעצמי! בנוסף זכיתי באהבת האורחים וקיבלתי 2 תעודות הוקרה בחלוקת לבבות של האורחים, וגם בתעודת הצטיינות שנתית. במשך התקופה קודמתי להיות מנהל מועדון הילדים במלון, עניין שנתן לי כלים נוספים לידע ולחיים, והתמודדות עם שלל אורחים, מנהלים, והתנהלות מול הצוות שלי.בתקופה האחרונה עברתי להיות מנהל מועדון ילדים בלאונרדו רויאל ריזורט ובפריוויליג', וזה נתן לי בנוסף ללמוד על התנהלות שונה במלונות אחרים.תקופת הבידור הייתה התקופה הטובה ביותר בחיי, מבחינה חברתית ותעסוקתית. רכשתי ניסיון וידע לחיים, ובמיוחד למדתי על עצמי דברים חדשים, שללא הבידור לעולם לא הייתי מכיר בהם.

המשפט שאני מאמין בו הוא אנשים טובים נימדדים לא רק בגודל חיוכם, אלא בגודל החיוך שהעלו על פני אחרים , זה האושר האמיתי שלי!"

משרות חמות

אז אם אתם רקדנים/ות, שחקנים/יות, זמרים/ות, תקליטנים/ות או מדריכי/ות ילדים שחיים ואוהבים במה ובידור, אתם מוזמנים להצטרף אלינו לתקופה שלא תשכחו.

אולי הרגע שלכם הגיע! נשמע לכם? כנסו לדף הדרושים שלנו.
מחלקת גיוס מערך הבידור | inforo@fattal.co.il  | טל: 03-6213316